KONST / Litografier / Färglitografi 7084002
nr 708 4002
Färglitografi
signerad, 55x70, "Landscape"
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 augusti 2011
kl 18:06:35
7/8 15:37:27